MÖBLER / Bord / Piedestal 7663018
nr 766 3018
Piedestal
Tidigt 1900-tal, Bemålad, höjd: 85
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:22:44
100 kr
250 kr
200 kr